GENEL MUHASEBE EĞİTİMİ

Genel Muhasebe eğitimleri Online veya Yüz yüze eğitimler şeklinde yapılmaktadır. Yüz yüze eğitimlerde 10-12 kişilik gruplar halinde yapılmaktadır. Ankara’nın merkezi Kızılay’da bulunan kursumuzda kış döneminde (01 Kasım-30 Nisan) her gün saat 12:00’de başlayan eğitimler 2’şer saatlik periyotlar halinde akşam saat 18:00’e kadar devam etmektedir.

Genel Muhasebe Eğitimlerinde her ay yeni grup açılmaktadır. Kurs gün ve saatleri kararlaştırılırken sizin ve bizim için en uygun zaman dilimi tercih edilmektedir. 

Eğitim tamamiyle gerçek evraklarla yapılmaktadır. Eğitimin bu şekilde yapılıyor olması sayesinde kurs sonrasında başlayacağınız işlerde adaptasyon sorunu yaşamadan kolaylıkla uyum sağlarsınız. Bu evraklar her ne kadar sanal bir firmaya ait olsa da, bir firmanın gerçek bir ticari hayatta karşılaşabileceği tüm işlemleri içermektedir. 

  • Firma Açılış ve Kuruluş İşlemleri
  • Dönem İçi İşlemler
  • Ay sonu kayıtlar
  • Dönem Sonu İşlemler
  • Mali Tablolar ve Analizi
  • Tek Düzen Hesap Planı
  • Dosyalama ve Raporlama
  • Ba/Bs İşlemleri
  • Personel İşlemleri
  • Personel İşe Giriş Çıkış İşlemleri

Tüm bu işlemler Zirve Finansman programı ile yapılmaktadır.

EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR?

Eğitime katılabilmek için özel bir şart aranmamaktadır. Mesleğin gereklerini yerine getirebiliyor olmak öncelikli beklentiler arasında yer alır. Tabi ki bu mesleği resmi unvanlara sahip olarak yapabilmek için yasalarca belirlenmiş üniversitelere ait bölümlerden mezun olmak gerekmektedir. Fakat bu unvanlar olmadan da bu meslek yapılabilir.

EĞİTİM SONRASINDA SERTİFİKA ALABİLİR MİYİM?

Eğitimi başarı ile tamamlayan öğrencilerimizin tamamına “Katılım Belgesi” ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca talep edenlere e devletten sorgulanabilir özelliğe sahip üniversite onaylı sertifikada verilmektedir. Sertifika için 500 TL ücret ödenmesi gerekmektedir. Ücretli olması sebebiyle öğrencinin tercihine bırakılmıştır.

EĞİTİM SÜRESİ

Türkiye’de sadece Emrah Hoca İle Muhasebe’de eğitim siz öğrendiğinizde tamamlanır. Yani eğitimin ne kadar süreceği size bağlıdır. Siz öğrendiğinizde tamamlanır. 

Fikir edinmeniz ve planlamanızı yapabilmeniz açısından eğitimlerin ortalama 3-4 ay kadar sürdüğünü söyleyebiliriz.

KURS ÜCRETİ VE ÖDEME ŞEKLİ

Ön Muhasebe Eğitimi 

Peşin       : 7.000 TL (Nakit, Kredi kartı tek çekim veya Eft/Havale)

Taksitli    : 8.500 TL Tüm kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. 

Genel Muhasebe Eğitimi 

Peşin       : 8.000 TL (Nakit, Kredi kartı tek çekim veya Eft/Havale)

Taksitli    : 9.500 TL Tüm kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. 

Taksitli ödeme seçeneğinde elden taksit için en fazla 5; (yalnızca yüz yüze eğitimlerde geçerlidir) kredi kartı ile taksit seçeneğinde ise tüm kredi kartlarına 12 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir.