ÖN MUHASEBE EĞİTİMİ

Yüz yüze eğitimler 5 kişilik gruplarda yapılmaktadır. Ankara’nın merkezi Kızılay’da bulunan kursumuzda kış döneminde (01 Kasım-30 Nisan) her gün saat 12:00’de başlayan eğitimler 2’şer saatlik periyotlar halinde akşam saat 18:00’e kadar devam etmektedir.

Özellikle Ön Muhasebe Eğitimlerinde hemen hemen her hafta yeni gruplar açılmaktadır. Kurs gün ve saatleri kararlaştırılırken sizin ve bizim için en uygun zaman dilimi tercih edilmektedir. 

Eğitim tamamiyle gerçek evraklarla yapılmaktadır. Eğitimin bu şekilde yapılıyor olması sayesinde kurs sonrasında başlayacağınız işlerde adaptasyon sorunu yaşamadan kolaylıkla uyum sağlarsınız. Bu evraklar her ne kadar sanal bir firmaya ait olsa da, bir firmanın gerçek bir ticari hayatta karşılaşabileceği tüm işlemleri içermektedir. 

  • Kasa İşlemleri
  • Banka İşlemleri
  • Cari Hesap Takibi
  • Stok Takibi
  • Fatura İşlemleri
  • Gelir/Gider İşlemleri
  • Raporlama
  • Cari Hesap Mutabakatı

Tüm bu işlemler Zirve Finansman ve Logo Tiger programları ile yapılmaktadır.

EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR?

Eğitime katılabilmek için özel bir şart aranmamaktadır. Mesleğin gereklerini yerine getirebiliyor olmak öncelikli beklentiler arasında yer alır. Özellikle Ön Muhasebe ile ilgili mesleki bir unvan bulunmaması (resmi olarak) bu mesleğin kapılarının isteyen herkese açılmasına sebep olmaktadır. 

EĞİTİM SONRASINDA SERTİFİKA ALABİLİR MİYİM?

Eğitimi başarı ile tamamlayan öğrencilerimizin tamamına “Katılım Belgesi” ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca talep edenlere e devletten sorgulanabilir özelliğe sahip üniversite onaylı sertifikada verilmektedir. Sertifika için 300 TL ücret ödenmesi gerekmektedir. Ücretli olması sebebiyle öğrencinin tercihine bırakılmıştır.

EĞİTİM SÜRESİ

Türkiye’de sadece Emrah Hoca İle Muhasebe’de eğitim siz öğrendiğinizde tamamlanır. Yani eğitimin ne kadar süreceği size bağlıdır. Siz öğrendiğinizde tamamlanır. 

Fikir edinmeniz ve planlamanızı yapabilmeniz açısından eğitimlerin ortalama 1,5-2 ay kadar sürdüğünü söyleyebiliriz.

KURS ÜCRETİ VE ÖDEME ŞEKLİ

Ön Muhasebe Eğitimi 

Peşin       : 3.000 TL (Nakit, Kredi kartı tek çekim veya Eft/Havale)

Taksitli    : 3.000 TL Tüm kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. Bankalara ve taksit sayısına göre vade farkı uygulanmaktadır.

Genel Muhasebe Eğitimi 

Peşin       : 4.000 TL (Nakit, Kredi kartı tek çekim veya Eft/Havale)

Taksitli    : 4.000 TL Tüm kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. Bankalara ve taksit sayısına göre vade farkı uygulanmaktadır.

Taksitli ödeme seçeneğinde elden taksit için en fazla 5 (yalnızca yüz yüze eğitimlerde geçerlidir.) Kredi kartı ile taksit seçeneğinde tüm kredi kartlarına 12 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir.