ONLİNE MUHASEBE KURSU

Kursumuza ait muhasebe eğitimleri online veya yüz yüze eğitimler şeklinde yapılmaktadır. Online eğitimler ve işleyişi hakkında bilinmesi gerekenleri sizlerle paylaşmak isterim. 

Eğitimler Zoom uygulaması kullanılarak yapılmaktadır. Katılımcıların Zoom yüklü bir cihaza sahip olmaları yeterlidir. Zoom, katılımcılar için ücretsiz bir uygulamadır. Kolaylıkla indirilebilir ve kurulumu da oldukça kolaydır. 

Eğitimlerimiz Ön Muhasebe,Genel Muhasebe,Bordro,Finans ve Excel İle Muhasebe’den oluşmaktadır. Katılımcılar tercihe göre eğitimin tamamını alabildikleri gibi diledikleri eğitimleri de alabilirler. Bu durumda her bir ders için haftada 1 gün akşam 20:30-22:30 saatleri arasında canlı derslere katılırlar. Dersler Zirve,Logo ve Luca ile yapılmaktadır. Katılımcıların muhasebe temelinin olmadığı düşünülerek başlangıç düzeyinden başlanır. Öncelikle 3 hafta süreyle sadece Ön Muhasebe eğitimleri yapılır. Bu bir nevi hazırlık sınıfı gibi düşünülebilir. Ardından Ön Muhasebe eğitimleri devam ederken 3.hafta Genel Muhasebe eğitimleri başlar ve bu 2 eğitim tamamlanır tamamlanmaz geriye kalan eğitimler (Finans,Bordro,Excel) başlar. Bu 3 eğitim Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe gibi uzun soluklu eğitimler değildir. Toplamda 20-30 saat aralığında bu eğitimler de tamamlanmış olur. 

Eğitimler kaydedilmektedir ve ömür boyu tekrar izlemeye açıktır. Dersten 1 gün sonra whatsapp grubuna atılan linkten dersi tekrar izleyebilirsiniz. 

Kursumuzun en önemli özelliği eğitimlerde süre sınırı olmamasıdır. Yani katıldığınız eğitim dönemi tamamlansa dahi dilerseniz sonraki eğitimlere hiçbir ücret ödemeden katılabilirsiniz.

KAYIT İŞLEMLERİ VE KAYIT SONRASI SÜREÇ

Online eğitimlere kayıt olmak için sadece birkaç dakika yeterlidir. Aşağıda bulunan linke tıklayarak kayıt formunu doldurmanız ve ödeme işlemini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Ödemenizi yaptıktan sonra ekibimizin sizinle iletişime geçmesini bekleyiniz. Maksimum 24 saat içerisinde formda bulunan iletişim numaranızdan sizinle iletişime geçilecektir. Size yapmanız gerekenler hakkında bir bilgilendirme mesajı gönderilecektir. 

EĞİTİM SONRASINDA SERTİFİKA ALABİLİR MİYİM?

Eğitimi başarı ile tamamlayan öğrencilerimizin tamamına “Katılım Belgesi” ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca talep edenlere e devletten sorgulanabilir özelliğe sahip üniversite onaylı sertifikada verilmektedir. Sertifika için 500 TL ücret ödenmesi gerekmektedir. Ücretli olması sebebiyle öğrencinin tercihine bırakılmıştır.

KURS ÜCRETİ VE ÖDEME ŞEKLİ

Online Muhasebe Kursu

  1. Ön Muhasebe
  2. Genel Muhasebe
  3. Bordro
  4. Excel İle Muhasebe
  5. Finans

Peşin       : 6.000 TL (Kredi kartı tek çekim veya Eft/Havale)

Taksitli    : 6.000 TL Tüm kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. Bankalara ve taksit sayısına göre vade farkı uygulanmaktadır.